Licensed to BSC - Indiana University   Hy-Tek's Meet Manager 2/17/2006 10:32 AM
                2006 IU Masters "DOC" Invitational - 2/11/2006                 
                                    Results                                    
 
Women 18-24 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Frank, Jessica            22 IL                     27.40      26.21   20  
  2 Hamer, Stephanie          21 BSMS                   27.15      27.04   17  
  3 Sentonoi, Olivia          18 BSMS                   29.00      29.83   16  
 
Women 18-24 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Frank, Jessica            22 IL                     59.00      58.24   20  
  2 Hamer, Stephanie          21 BSMS                 1:02.50    1:01.55   17  
  3 Sentonoi, Olivia          18 BSMS                 1:06.00    1:05.85   16  
 
Women 18-24 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Frank, Jessica            22 IL                   2:15.00    2:09.02   20  
 
Women 18-24 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hamer, Stephanie          21 BSMS                      NT      36.65   20  
 
Women 18-24 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sentonoi, Olivia          18 BSMS                 1:30.00    1:23.90   20  
 
Women 18-24 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hamer, Stephanie          21 BSMS                      NT    1:13.44   20  
 
Women 18-24 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Frank, Jessica            22 IL                   2:30.00    2:28.60   20  
 
Women 25-29 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Andersen, Christie        28 NAST                   29.15      28.85   20  
  2 Wills, Natalie            27 Unattached                NT      32.42   17  
 
Women 25-29 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Andersen, Christie        28 NAST                 1:06.50    1:05.33   20  
  2 Wills, Natalie            27 Unattached                NT    1:11.32   17  
 
Women 25-29 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Andersen, Christie        28 NAST                   34.70      33.03   20  
  2 Wills, Natalie            27 Unattached                NT      38.28   17  
 
Women 25-29 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Andersen, Christie        28 NAST                 1:20.00    1:16.96   20  
 
Women 25-29 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Andersen, Christie        28 NAST                   34.50      34.32   20  
 
Women 25-29 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Wills, Natalie            27 Unattached                NT         DQ  
 
Women 30-34 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Levi, Susie               31 DOC                    27.10      28.06   20  
  2 Gileno, Jean              33 NAST                   37.00      33.13   17  
 
Women 30-34 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Levi, Susie               31 DOC                  1:02.00    1:04.46   20  
  2 Marvin, Linda             32 MYMS                 1:10.20    1:07.36   17  
  3 Gileno, Jean              33 NAST                 1:19.00    1:19.08   16  
  4 Johnson, Fawn             32 SCMI                 1:20.00    1:19.91   15  
 
Women 30-34 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnson, Fawn             32 SCMI                 2:53.00    2:54.15   20  
  2 Gileno, Jean              33 NAST                 3:05.00    3:04.92   17  
 
Women 30-34 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gileno, Jean              33 NAST                   45.92      44.88   20  
  2 Johnson, Fawn             32 SCMI                      NT      47.59   17  
 
Women 30-34 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnson, Fawn             32 SCMI                 1:40.00    1:42.57   20  
 
Women 30-34 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Marvin, Linda             32 MYMS                      NT      44.84   20  
  2 Gileno, Jean              33 NAST                   57.51      57.41   17  
 
Women 30-34 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Levi, Susie               31 DOC                  1:21.00    1:25.17   20  
 
Women 30-34 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Marvin, Linda             32 MYMS                   38.60      36.76   20  
 
Women 30-34 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Marvin, Linda             32 MYMS                      NT    1:22.87   20  
 
Women 30-34 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Marvin, Linda             32 MYMS                      NT    3:05.71   20  
 
Women 35-39 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rian, Victoria            39 ISF                    29.80      29.02   20  
  2 Stout, Lora               37 Unattached             31.90      32.32   17  
  3 Stasey, MaryEllen         36 GRIN                      NT      35.97   16  
 
Women 35-39 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rian, Victoria            39 ISF                  1:04.70    1:03.50   20  
 
Women 35-39 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rian, Victoria            39 ISF                  2:12.50    2:09.96   20  
 
Women 35-39 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rian, Victoria            39 ISF                  5:55.70    5:47.54   20  
 
Women 35-39 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stout, Lora               37 Unattached             37.50      37.95   20  
 
Women 35-39 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cummins, Andrea           39 Unattached             36.09      36.94   20  
  2 James, Julie              39 DOC                    42.00      40.09   17  
  3 Stout, Lora               37 Unattached             41.20      40.36   16  
  4 Stasey, MaryEllen         36 GRIN                      NT      43.16   15  
 
Women 35-39 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cummins, Andrea           39 Unattached           1:17.40    1:19.55   20  
  2 James, Julie              39 DOC                  1:25.00    1:26.98   17  
  3 Stout, Lora               37 Unattached           1:27.90    1:27.57   16  
  4 Stasey, MaryEllen         36 GRIN                      NT    1:33.30   15  
 
Women 35-39 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cummins, Andrea           39 Unattached           2:48.50    2:53.19   20  
  2 James, Julie              39 DOC                  3:20.00    3:12.61   17  
 
Women 35-39 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stine, Cheryl             39 DOC                    30.20      28.90   20  
  2 Rian, Victoria            39 ISF                    31.50      31.39   17  
  3 Stasey, MaryEllen         36 GRIN                      NT      39.76   16  
 
Women 35-39 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stine, Cheryl             39 DOC                  1:04.00    1:03.66   20  
 
Women 35-39 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stine, Cheryl             39 DOC                  2:30.00    2:26.09   20  
 
Women 35-39 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stout, Lora               37 Unattached           1:21.80    1:19.10   20  
  2 James, Julie              39 DOC                  1:19.00    1:20.24   17  
  3 Stasey, MaryEllen         36 GRIN                      NT    1:29.66   16  
 
Women 40-44 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fernandez, Gerri          40 ISF                    26.80      27.08   20  
  2 Derzhavets, Melanie       40 NAST                      NT      34.47   17  
  3 Sackers, Elizabeth        42 NAST                   41.64      39.81   16  
 
Women 40-44 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fernandez, Gerri          40 ISF                    58.72      59.72   20  
  2 Hoek-Childress, Sonia     44 ISF                       NT    1:08.26   17  
  3 Ruseski, Jane             42 IL                   1:22.18    1:20.66   16  
  4 Sackers, Elizabeth        42 NAST                 1:36.02    1:35.03   15  
 
Women 40-44 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Childress-Brown, Tina     41 ISF                  2:16.50    2:13.58   20  
  2 Hoek-Childress, Sonia     44 ISF                       NT    2:31.95   17  
  3 Ruseski, Jane             42 IL                   3:00.78    2:56.39   16  
 
Women 40-44 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fernandez, Gerri          40 ISF                  5:58.50    5:54.54   20  
  2 Schickore, Jutta          41 DOC                  6:11.70    6:00.04   17  
  3 Sackers, Elizabeth        42 NAST                 9:57.03    9:49.47   16  
 
Women 40-44 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Derzhavets, Melanie       40 NAST                   43.89      42.71   20  
  2 Hoek-Childress, Sonia     44 ISF                       NT      45.29   17  
  3 Sackers, Elizabeth        42 NAST                   52.33      55.90   16  
 
Women 40-44 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ruseski, Jane             42 IL                   1:40.39    1:42.83   20  
  2 Sackers, Elizabeth        42 NAST                 2:00.62    2:12.80   17  
 
Women 40-44 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ruseski, Jane             42 IL                   3:35.29    3:29.14   20  
 
Women 40-44 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Derzhavets, Melanie       40 NAST                   50.12      47.04   20  
 
Women 40-44 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Childress-Brown, Tina     41 ISF                  1:21.50    1:23.07   20  
 
Women 40-44 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fernandez, Gerri          40 ISF                    28.71      29.33   20  
  2 Shuck, Susie              40 ISF                    30.50      30.11   17  
  3 Schickore, Jutta          41 DOC                    30.80      31.83   16  
  4 Derzhavets, Melanie       40 NAST                   44.31      44.24   15  
 
Women 40-44 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Shuck, Susie              40 ISF                  1:10.50    1:05.58   20  
  2 Schickore, Jutta          41 DOC                  1:08.30    1:08.84   17  
 
Women 40-44 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Shuck, Susie              40 ISF                  2:30.80    2:29.14   20  
  2 Schickore, Jutta          41 DOC                  2:36.80    2:33.58   17  
 
Women 40-44 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Derzhavets, Melanie       40 NAST                 1:35.00    1:36.51   20  
 
Women 45-49 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Murphy, Susan             45 ISF                    28.21      29.02   20  
  2 Gettelfinger, Cheryl      48 ISF                    30.00      30.49   17  
  3 Webb, Nancy               48 NAST                   32.40      30.79   16  
  4 Miller, Lisa              46 NAST                   30.50      31.47   15  
 
Women 45-49 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Murphy, Susan             45 ISF                  1:03.00    1:05.10   20  
  2 Webb, Nancy               48 NAST                 1:12.04    1:09.70   17  
  3 Miller, Lisa              46 NAST                 1:10.90    1:12.84   16  
 
Women 45-49 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Miller, Lisa              46 NAST                 2:45.30    2:45.31   20  
 
Women 45-49 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Murphy, Susan             45 ISF                       NT    6:25.79   20  
  2 Miller, Lisa              46 NAST                 7:39.00    7:35.49   17  
 
Women 45-49 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Murphy, Susan             45 ISF                  2:42.90    2:45.01   20  
 
Women 45-49 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gettelfinger, Cheryl      48 ISF                  1:22.00    1:21.99   20  
 
Women 45-49 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Miller, Lisa              46 NAST                      NT    3:35.63   20  
 
Women 45-49 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Webb, Nancy               48 NAST                   34.60      36.14   20  
 
Women 45-49 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Webb, Nancy               48 NAST                 1:20.00    1:22.54   20  
 
Women 50-54 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stager, Nan               50 DOC                    29.70      30.17   20  
  2 Haydon, Sue               50 NAST                   35.86      36.82   17  
  3 Gillan, Amy               50 SCMI                      NT      37.77   16  
 
Women 50-54 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Byrne, Joan               51 ISF                  1:08.00    1:09.38   20  
  2 Foland, Beth              50 ISF                  1:09.00    1:12.50   17  
 
Women 50-54 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Byrne, Joan               51 ISF                  2:28.00    2:33.70   20  
  2 Foland, Beth              50 ISF                  2:38.00    2:36.78   17  
 
Women 50-54 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brooks, JoAnn             51 ISF                  6:30.00    6:28.36   20  
 
Women 50-54 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brooks, JoAnn             51 ISF                    37.00      35.88   20  
  2 Byrne, Joan               51 ISF                    39.00      38.03   17  
 
Women 50-54 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brooks, JoAnn             51 ISF                  1:16.00    1:15.70   20  
  2 Kohn, Catherine           52 SLAM                 1:20.00    1:20.96   17  
  3 Schleicher, Chris         54 DOC                  1:30.11    1:30.22   16  
 
Women 50-54 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brooks, JoAnn             51 ISF                  2:42.00    2:42.79   20  
 
Women 50-54 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stager, Nan               50 DOC                    39.80      40.16   20  
  2 Byrne, Joan               51 ISF                       NT      41.79   17  
  3 Haydon, Sue               50 NAST                      NT      47.46   16  
 
Women 50-54 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Haydon, Sue               50 NAST                      NT    1:43.89   20  
 
Women 50-54 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kohn, Catherine           52 SLAM                 2:55.00    3:00.93   20  
 
Women 50-54 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Byrne, Joan               51 ISF                    36.50      35.69   20  
  2 Foland, Beth              50 ISF                    45.00      38.59   17  
  3 Schleicher, Chris         54 DOC                    40.00      39.88   16  
  4 Gillan, Amy               50 SCMI                      NT      48.16   15  
 
Women 50-54 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stager, Nan               50 DOC                  1:16.60    1:17.48   20  
 
Women 50-54 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kohn, Catherine           52 SLAM                 2:45.00    2:46.62   20  
  2 Gillan, Amy               50 SCMI                      NT    3:33.02   17  
 
Women 55-59 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moss, Elma                58 SCMI                   52.00      43.23   20  
 
Women 55-59 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McDowell, Teresa          55 SLAM                 2:43.53    2:38.80   20  
  2 Larsen, Barbara           58 ISF                  3:10.00    3:00.40   17  
 
Women 55-59 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McDowell, Teresa          55 SLAM                   37.99      36.77   20  
  2 Moss, Elma                58 SCMI                 1:00.00      57.62   17  
 
Women 55-59 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McDowell, Teresa          55 SLAM                 2:56.40    2:49.18   20  
  2 Larsen, Barbara           58 ISF                  3:30.00    3:16.97   17  
 
Women 55-59 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McDowell, Teresa          55 SLAM                   37.95      35.26   20  
  2 Moss, Elma                58 SCMI                   57.00      50.50   17  
 
Women 55-59 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moss, Elma                58 SCMI                 2:00.00    2:02.99   20  
 
Women 55-59 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McDowell, Teresa          55 SLAM                 3:12.07    3:05.57   20  
  2 Larsen, Barbara           58 ISF                  3:40.00    3:24.06   17  
 
Women 55-59 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Larsen, Barbara           58 ISF                  3:30.00    3:19.76   20  
  2 Moss, Elma                58 SCMI                 3:45.00    3:52.39   17  
 
Women 65-69 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kin-Pinney, Barbara       66 ISF                    41.30      42.38   20  
 
Women 65-69 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kin-Pinney, Barbara       66 ISF                       NT    1:39.47   20  
 
Women 65-69 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kin-Pinney, Barbara       66 ISF                       NT      56.76   20  
 
Women 80-84 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 SerVaas, Cory             81 ISF                  1:28.00    1:31.03   20  
 
Women 80-84 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 SerVaas, Cory             81 ISF                  2:07.00    1:49.39   20  
 
Women 80-84 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 SerVaas, Cory             81 ISF                  1:42.00    1:54.51   20  
 
Women 80-84 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 SerVaas, Cory             81 ISF                  2:06.00    1:49.81   20  
 
Men 25-29 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Krajewski, Tom            27 ISF                    21.30      22.01   20  
  2 Sikich, Chris             27 NAST                   24.89      24.78   17  
 
Men 25-29 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Krajewski, Tom            27 ISF                    47.30      47.89   20  
  2 Merkle, Wes               25 ISF                    52.99      53.19   17  
  3 Sikich, Chris             27 NAST                   54.46      54.15   16  
 
Men 25-29 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Merkle, Wes               25 ISF                  1:54.99    1:58.04   20  
  2 Dean, Nathaniel           28 NAST                 2:02.00    2:03.44   17  
 
Men 25-29 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Sikich, Chris             27 NAST                 5:45.00         DQ  
 
Men 25-29 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dean, Nathaniel           28 NAST                   40.00      35.43   20  
 
Men 25-29 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Krajewski, Tom            27 ISF                    55.00      56.63   20  
 
Men 25-29 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sikich, Chris             27 NAST                   27.51      27.36   20  
 
Men 25-29 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dean, Nathaniel           28 NAST                 1:08.00    1:07.32   20  
 
Men 25-29 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sikich, Chris             27 NAST                 1:05.63    1:03.64   20  
 
Men 25-29 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Merkle, Wes               25 ISF                  2:12.99    2:13.51   20  
  2 Dean, Nathaniel           28 NAST                 2:35.00    2:24.93   17  
 
Men 30-34 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Olssen, Sean              33 NAST                   25.80      25.73   20  
  2 Sutton, Robert Jr.        30 NAST                   25.80      25.77   17  
 
Men 30-34 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Simmons, Will             30 ISF                    50.03      49.50   20  
  2 Sutton, Robert Jr.        30 NAST                   56.00      55.78   17  
  3 Olssen, Sean              33 NAST                   58.00      57.46   16  
 
Men 30-34 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Simmons, Will             30 ISF                  1:51.78    1:50.73   20  
 
Men 30-34 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Simmons, Will             30 ISF                  5:05.00    5:03.92   20  
  2 Sutton, Robert Jr.        30 NAST                 5:28.00    5:30.54   17  
 
Men 30-34 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hendricks, Andrew         31 FM                     30.20      31.36   20  
 
Men 30-34 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hendricks, Andrew         31 FM                   1:07.14    1:08.03   20  
  2 Olssen, Sean              33 NAST                 1:15.00    1:22.25   17  
 
Men 30-34 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Olssen, Sean              33 NAST                 1:09.00    1:07.58   20  
 -- Hendricks, Andrew         31 FM                   1:05.00         DQ  
 
Men 30-34 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hendricks, Andrew         31 FM                   2:20.00    2:21.04   20  
  2 Olssen, Sean              33 NAST                 2:35.00    2:38.52   17  
 
Men 35-39 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Honeker, Christian        35 NEM                  1:05.00    1:02.40   20  
 
Men 35-39 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Honeker, Christian        35 NEM                  2:30.00    2:20.97   20  
 
Men 40-44 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Voss, Peter               44 MYMS                   24.77      24.56   20  
  2 Julian, Steve             43 GRIN                   28.00      25.22   17  
  3 Derzhavets, Gabriel       44 NAST                   39.99      40.32   16  
 
Men 40-44 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Julian, Steve             43 GRIN                 1:00.00      57.91   20  
  2 Harlos, Brent             42 SCMI                   59.00      58.68   17  
  3 Derzhavets, Gabriel       44 NAST                 1:36.10    1:35.64   16  
 
Men 40-44 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Voss, Peter               44 MYMS                 2:05.30    1:59.14   20  
  2 Harlos, Brent             42 SCMI                 2:12.00    2:11.74   17  
 
Men 40-44 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Derzhavets, Gabriel       44 NAST                   47.93      50.64   20  
 
Men 40-44 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harlos, Brent             42 SCMI                 1:12.00    1:11.94   20  
 
Men 40-44 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Julian, Steve             43 GRIN                   35.00      33.87   20  
  2 Derzhavets, Gabriel       44 NAST                   48.34      46.83   17  
 
Men 40-44 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cummins, Jim              44 Unattached           1:18.00    1:17.99   20  
 
Men 40-44 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cummins, Jim              44 Unattached             31.30      28.08   20  
  2 Julian, Steve             43 GRIN                   31.00      29.09   17  
  3 Voyles, Dean              43 DOC                    30.00      30.09   16  
 
Men 40-44 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Voss, Peter               44 MYMS                   59.70      58.78   20  
  2 Cummins, Jim              44 Unattached           1:04.30    1:05.82   17  
 
Men 40-44 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Julian, Steve             43 GRIN                 1:11.00    1:06.49   20  
  2 Cummins, Jim              44 Unattached           1:12.00    1:09.16   17  
  3 Derzhavets, Gabriel       44 NAST                 1:45.24    1:45.32   16  
 
Men 40-44 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Voss, Peter               44 MYMS                 2:19.12    2:15.38   20  
 
Men 45-49 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, Steve              49 BSMS                   33.19      32.68   20  
 
Men 45-49 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hatch, Jordan             48 SCMI                   55.00      54.07   20  
  2 Holove, Victor            45 NAST                 1:02.90    1:06.24   17  
 
Men 45-49 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hatch, Jordan             48 SCMI                 2:00.50    1:58.14   20  
 
Men 45-49 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Witteveen, Mike           46 GRIN                   30.00      30.10   20  
 
Men 45-49 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Witteveen, Mike           46 GRIN                 1:07.00    1:05.51   20  
 
Men 45-49 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hatch, Jordan             48 SCMI                 2:40.00    2:20.85   20  
  2 Witteveen, Mike           46 GRIN                 2:32.00    2:21.45   17  
 
Men 45-49 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holove, Victor            45 NAST                   28.50      29.03   20  
 
Men 45-49 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holove, Victor            45 NAST                 1:07.20    1:07.61   20  
 
Men 45-49 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holove, Victor            45 NAST                 1:10.90    1:15.07   20  
  2 Jones, Steve              49 BSMS                 1:36.00    1:30.70   17  
 
Men 50-54 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Woods, Bill               50 NAST                      NT      29.99   20  
  2 Hise, Steve               53 Unattached                NT      32.86   17  
 
Men 50-54 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hise, Steve               53 Unattached                NT    1:14.99   20  
  2 Woods, Bill               50 NAST                      NT    1:16.76   17  
 
Men 50-54 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wright, Robert            51 DOC                  5:59.59    5:53.10   20  
 
Men 50-54 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lewis, David              54 ISF                    33.00      33.48   20  
  2 Spaethe, David            52 GRIN                   40.55      40.87   17  
 
Men 50-54 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lewis, David              54 ISF                  1:12.00    1:11.40   20  
 
Men 50-54 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lewis, David              54 ISF                  2:40.00    2:35.26   20  
 
Men 50-54 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Yant, Bob                 51 IL                     32.50      31.76   20  
  2 Spaethe, David            52 GRIN                   38.18      38.24   17  
 
Men 50-54 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Yant, Bob                 51 IL                   1:11.00    1:09.80   20  
  2 Spaethe, David            52 GRIN                 1:24.20    1:27.76   17  
 
Men 50-54 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hise, Steve               53 Unattached                NT      38.41   20  
 
Men 50-54 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wright, Robert            51 DOC                  2:34.26    2:26.85   20  
 
Men 50-54 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Yant, Bob                 51 IL                   1:06.00    1:04.77   20  
  2 Spaethe, David            52 GRIN                 1:17.65    1:23.69   17  
  3 Hise, Steve               53 Unattached                NT    1:23.84   16  
 
Men 50-54 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Yant, Bob                 51 IL                   2:20.00    2:19.60   20  
 
Men 55-59 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sidner, Dick              57 NAST                      NT      27.38   20  
  2 Kin, S. Mike              58 ISF                    31.50      31.17   17  
 
Men 55-59 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sidner, Dick              57 NAST                      NT    1:01.63   20  
 
Men 55-59 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sidner, Dick              57 NAST                      NT    2:23.38   20  
 
Men 55-59 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sidner, Dick              57 NAST                      NT    6:30.84   20  
 
Men 55-59 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kin, S. Mike              58 ISF                    39.00      38.72   20  
 
Men 55-59 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kin, S. Mike              58 ISF                    34.50      35.01   20  
 
Men 55-59 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kin, S. Mike              58 ISF                  1:21.00    1:19.76   20  
 
Men 60-64 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schein, Howard            61 IL                     30.05      30.47   20  
 
Men 60-64 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Somers, Alan              64 DOC                       NT    1:05.20   20  
  2 Schein, Howard            61 IL                   1:10.05    1:09.61   17  
 
Men 60-64 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Somers, Alan              64 DOC                       NT    2:26.02   20  
  2 Schein, Howard            61 IL                   2:45.05    2:46.89   17  
 
Men 60-64 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Somers, Alan              64 DOC                       NT    6:31.01   20  
 
Men 60-64 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Church, Doug              62 NAST                   36.00      38.90   20  
 
Men 60-64 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Church, Doug              62 NAST                 1:25.00    1:27.32   20  
 
Men 60-64 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Church, Doug              62 NAST                 3:05.00    3:11.68   20  
 
Men 60-64 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Church, Doug              62 NAST                   33.00      35.11   20  
 
Men 60-64 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schein, Howard            61 IL                   1:30.50    1:44.07   20  
 
Men 65-69 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Householder, Howard       65 NAST                   35.00      37.12   20  
  2 Keefe, Edward             67 NAST                   50.00      45.29   17  
  3 Clapp, Richard            68 ISF                    55.00      52.29   16  
 
Men 65-69 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Householder, Howard       65 NAST                 1:15.00    1:26.50   20  
  2 Keefe, Edward             67 NAST                 1:50.00    1:56.41   17  
  3 Clapp, Richard            68 ISF                  2:00.00    1:58.37   16  
 
Men 65-69 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Keefe, Edward             67 NAST                 4:30.00    4:15.89   20  
  2 Clapp, Richard            68 ISF                  4:25.00    4:19.20   17  
 
Men 65-69 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dresser, Charlie          68 SCMI                11:11.07   10:25.47   20  
  2 Keefe, Edward             67 NAST                10:30.00   11:17.96   17  
  3 Clapp, Richard            68 ISF                 11:30.00   11:26.28   16  
 
Men 65-69 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Householder, Howard       65 NAST                   45.00      49.97   20  
  2 Keefe, Edward             67 NAST                 1:05.00    1:05.37   17  
 
Men 65-69 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Householder, Howard       65 NAST                   50.00      52.47   20  
 
Men 65-69 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dresser, Charlie          68 SCMI                 1:59.60    1:54.75   20  
 
Men 65-69 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dresser, Charlie          68 SCMI                 4:01.30    4:22.44   20  
 
Men 65-69 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Householder, Howard       65 NAST                 1:45.00    1:41.60   20  
 
Men 70-74 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Costill, David            70 GRIN                   38.00      36.67   20  
 
Men 70-74 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Costill, David            70 GRIN                 1:25.00    1:20.73   20  
 
Men 70-74 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Costill, David            70 GRIN                 3:10.00    3:06.86   20  
 
Men 70-74 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Costill, David            70 GRIN                 1:15.00    1:11.35   20  
 
Men 80-84 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Strong, Doug              81 DOC                  3:32.12    4:08.32   20  
 
Men 80-84 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Strong, Doug              81 DOC                  5:07.00    5:40.52   20  
 
Men 80-84 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maine, Thomas             80 IL                   1:40.78    1:38.93   20  
 
Men 80-84 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maine, Thomas             80 IL                   3:39.23    3:29.17   20  
 
Men 80-84 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maine, Thomas             80 IL                   1:41.17    1:33.20   20  
 
Men 80-84 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maine, Thomas             80 IL                   3:31.81    3:23.96   20  
  2 Strong, Doug              81 DOC                  5:17.00    6:17.52   17  
 
Men 80-84 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maine, Thomas             80 IL                   7:58.20    7:07.40   20  
  2 Strong, Doug              81 DOC                       NT   14:10.36   17  
 
Women 25+ 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Noblesville Adult Swim Team  'A'                       NT    2:26.09   40  
     1) Gileno, Jean 33                 2) Andersen, Christie 28          
     3) Webb, Nancy 48                  4) Haydon, Sue 50                 
 
Women 25+ 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 IU Masters  'A'                                        NT    2:21.70   40  
     1) Levi, Susie 31                  2) Stine, Cheryl 39               
     3) Schickore, Jutta 41             4) Stager, Nan 50                 
 
Women 35+ 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Indy Swim Fit  'A'                                     NT    3:27.41   40  
     1) Childress, Line B 74            2) Childress-Nickum, Michelle 39  
     3) Hoek-Childress, Sonia 44        4) Childress-Brown, Tina 41       
 
Women 35+ 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Noblesville Adult Swim Team  'A'                       NT    2:42.24   40  
     1) Miller, Lisa 46                 2) Sackers, Elizabeth 42          
     3) Derzhavets, Melanie 40          4) Haydon, Sue 50                 
  2 Indy Swim Fit  'A'                                     NT    3:52.20   34  
     1) Childress-Brown, Tina 41        2) Hoek-Childress, Sonia 44       
     3) Childress-Nickum, Michelle 39   4) Childress, Line B 74           
 
Men 25+ 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Noblesville Adult Swim Team  'A'                       NT    1:51.49   40  
     1) Sikich, Chris 27                2) Olssen, Sean 33                
     3) Dean, Nathaniel 28              4) Holove, Victor 45              
 
Men 25+ 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Noblesville Adult Swim Team  'A'                       NT    2:00.92   40  
     1) Sikich, Chris 27                2) Olssen, Sean 33                
     3) Dean, Nathaniel 28              4) Holove, Victor 45              
 
Men 35+ 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Noblesville Adult Swim Team  'B'                       NT    2:43.24   40  
     1) Householder, Howard 65          2) Church, Doug 62                
     3) Sidner, Dick 57                 4) Derzhavets, Gabriel 44         
 
Men 45+ 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Noblesville Adult Swim Team  'B'                       NT    2:23.33   40  
     1) Woods, Bill 50                  2) Church, Doug 62                
     3) Sidner, Dick 57                 4) Householder, Howard 65         
 
Mixed 25+ 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Noblesville Adult Swim Team  'C'                       NT    1:57.33   40  
     1) Gileno, Jean 33                 2) Andersen, Christie 28          
     3) Dean, Nathaniel 28              4) Sikich, Chris 27               
  2 Sugar Creek Masters  'A'                               NT    2:30.41   34  
     1) Harlos, Brent 42                2) Dresser, Charlie 68            
     3) Moss, Elma 58                   4) Johnson, Fawn 32               
 
Mixed 25+ 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Noblesville Adult Swim Team  'A'                       NT    2:20.70   40  
     1) Webb, Nancy 48                  2) Andersen, Christie 28          
     3) Olssen, Sean 33                 4) Holove, Victor 45              
 
Mixed 35+ 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Noblesville Adult Swim Team  'B'                       NT    2:28.99   40  
     1) Sackers, Elizabeth 42           2) Haydon, Sue 50                 
     3) Woods, Bill 50                  4) Householder, Howard 65         
 -- Noblesville Adult Swim Team  'A'                       NT         DQ  
     1) Miller, Lisa 46                 2) Derzhavets, Melanie 40         
     3) Derzhavets, Gabriel 44          4) Sidner, Dick 57                
 
Mixed 35+ 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Noblesville Adult Swim Team  'B'                       NT    2:49.95   40  
     1) Miller, Lisa 46                 2) Derzhavets, Gabriel 44         
     3) Derzhavets, Melanie 40          4) Sidner, Dick 57                
  2 Noblesville Adult Swim Team  'C'                       NT    2:57.06   34  
     1) Sackers, Elizabeth 42           2) Woods, Bill 50                 
     3) Haydon, Sue 50                  4) Householder, Howard 65